Oyuna başlamadan önce masa zemin temizliğinde dikkat edilmelidir. Masa zemininde olmaması gereken maddeler temizlenmelidir. Masa zemini temizliğinde kimyasal madde kullanılmamalıdır. Nemli bir bez veya kağıt havlu ile temizlenmesi uygundur.

Rot yataklarının daha akıcı olması için Pronto ahşap temizleyici ürün kullanılmalıdır. Diğer ürünler masalara zarar vermektedir.

Ölü top durumlarında masa kollardan tutularak kaldırılmamalı veya sallanmamalıdır. Topa el ile müdahale edilmelidir.

Oyun esnasında rotlar duvara kontrolsüz bir şekilde vurulmamalıdır. Bu durum ayrıca oyun kuralları dışındadır. Faul olarak oyun durdurulur ve top karşı rakibe geçer. Masalarda kontrolsüz her türlü sertlik yasaktır.

Kale içlerine çeşitli maddeler sıkıştırarak veya önüne set çekerek(bebek dışında maddeler ile) topun gol olmasını engellemek yasaktır. (Bu tür davranışlar işletme, masa sahibi, diğer oyuncular ve işletme misafirlerine karşı haksızlık ve dolandırıcılık kapsamında işlem görecektir.)

Masalarımız yeri sabittir ve elektrik tesisatı ile donatılmıştır. Yerleri değiştirilemez, taşınamaz ve yerlerinden oynatılamaz.

Masalarımızın üzerine giysi, yiyecek ve içecek türü maddeler koymak tehlikeli ve yasaktır.

Eksik, hatalı veya düzeltilmesi istenen istekler yetkililere bildirilmelidir.

İşletme bünyesinde kesintisiz video kamera kontrol sistemi bulunmaktadır. Özellikle haksızlık ve dolandırıcılık kapsamına giren eylemler periyodik olarak kontrol edilmektedir. Bu uyarıları dikkate almayan üye ve misafirler için gerekli işlemler işletme ve mal sahibi tarafından yapılacaktır.