P4P Türkiye merkezi Almanya’da bulunan ve 08.04.2001 tarihinde kurulan Players 4 Players Uluslararası Masa Futbolu Kulübünün (http://www.players4players.de/) Türkiye temsilcisidir. 2013 Yılı itibari ile kurulan kulübümüze yıllık 40 TL katkı yaparak tüm masa futbolu severler üye olabilmektedir. Bu bedel yıl içinde düzenlenen 4 Pro turnuvanın her birinde 10 TL olarak tahsil edilmektedir.

Kar amacı gütmeyen P4P Türkiye, üyelik için ödenen katkı tutarlarını kulübümüz tarafından masa futbolunun tanıtımı, spora teşvik, masa futbolunun ülkemizdeki yasaklı durumu ile mücadele, turnuva organizasyonları ve turnuvalarımız için gerekli olan teknik ekipman temini için kullanmaktadır.

Üyelerimiz turnuvalarımızın yapıldığı mekanlarda tüm yıl boyunca fiyat avantajlarına sahip olurlar. Bu avantajlardan faydalanabilmeleri için kulüp ve üye bilgilerini yetkililere iletmeleri yeterli olmaktadır.

P4P Türkiye üyesi olabilmek için herhangi bir "Pro" turnuvamıza gelip üyelik kaydınızı yaptırmanız ve üyelik katkı tutarını ödemeniz yeterlidir. Diğer turnuva organizasyonlarımız için üyelik şartı aranmaz.

Misyonumuz

Masa futbolunun (Langırt’ın) Türkiye genelinde sevilmesini, yaygınlaşmasını sağlamak ve uzun süren mücadelemiz sonucunda Türkiye’de özgürlüğüne kavuşan bu sporu resmi bir federasyon çatısı altına sokarak uluslararası başarılara imza atacak sporcular yetiştirilmesinde destek olmaktır.