Players Türkiye 2017 Üniversitelerarası Masa Futbolu Şampiyonası

29-30 Nisan tarihleri arasında, Kağıthane belediyesi ile Players Türkiye Uluslararası Masa Futbolu Kulübünün ortaklaşa olarak düzenledikleri ve ülkemizde bir ilk olan Üniversitelerarası Masa Futbolu Turnuvasu sonra erdi. Türkiye genelinde 22 Üniverite ve 150'ye yakın oyuncu katılım sağladı. İki gün boyunca devam eden turnuvanın ilk gününde tüm oyuncular bireysel olarak çiftler ve tekler kategorilerinde müsabaka yaptılar. Turnuvanın ikinci gününde üniversiteler takımlar halinde mücadele ettiler.
Final müsabakalarına katılan Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ ve Kağıthane Belediyesi Spor İşleri Müdürü Mehmet Yüksel KIZILOĞLU dereceye giren oyuncuları tebrik ederek kupa ve madalyalarını takdim ettiler.
Player 4 Players Türkiye Masa Futbolu Kulübü Başkanı Tarkan YURDUNERİ yapmış olduğu konuşmada katkılarından ve desteklerinden dolayı Kağıthane Belediyesi ailesine teşekkürlerini sundu.

Resmi web sayfası: http://uni.p4pturkiye.com/

Facebook: https://www.facebook.com/sporkagithane/photos/pcb.1908800719331532/1908800122664925/?type=3&theater

 

 

Durmak yok yola devam 🙂 p4pturkiye.com #kağıthanebelediyesi #kağıthane #yahyakemalsporkompleksi #p4ptürkiye #p4p #üniversitelerarası #masafutbolu #langırt #foosball #turnuvası #şampiyonası #kralsucuk #zekibilardo #alobein #beinsports

Geplaatst door Players Türkiye Uluslararası Masa Futbolu Kulübü op zaterdag 29 april 2017