Soru: P4P nedir?
Cevap: P4P (Players 4 Players) Almanya ve Avrupada en çok sevilen, katılımın en yüksek olduğu turnuvaları düzenleyen Masa Futbolu Spor kulübüdür.

Soru: Nasıl üye olurum?
Cevap: Turnuvalarımızdan herhangi birine katılmanız yeterli. Üyelik işlemleriniz turnuva kayıt işlemleri ile birlikte yapılmaktadır.
Detaylı bilgi için

Soru: Turnuvalara Katılmak için ne yapmam gerek?
Cevap: Web sitemize periyodik olarak girmeniz yeterli. Sitemizde turnuvalarımıza ait bilgilere ve Pro turnuvalarımız için hazırlanan turnuva planlarına ulaşabilir, bilgisayarınıza indirip inceleyebilirsiniz.
Detaylı bilgi için

Soru: P4P Turnuvaları Sadece İstanbul şehrinde mi var?
Cevap: Şimdilik sadece İstanbul, İzmir, Bursa ve Ankara'da turnuva organizasyonları yapılmakta. Ancak ileride farklı şehirlerimizde de yüksek ödüllü turnuva organizasyonları yapmayı hedefliyoruz. Bizi takip edin.

Soru: Oyuncu Sınıfları hangi kritere göre belirleniyor?
Cevap: Üye olan her oyuncu "Amatör" oyuncu sınıfı ve 1500.00 beceri puanı ile başlar. Bu aşamdan sonra ulaşacağı beceri puanlarına göre Master ve Elit sınıfına erişebilir.
Detaylı bilgi için

Soru: Turnuva Disiplinleri nelerdir?
Cevap: Tekler ve Çiftler kategorileri içinde farklı disiplinlerde turnuvalar düzenlemekteyiz.
OE-Açık Tekler, OD-Açık Çiftler, AE-Amatör Tekler, AD-Amatör Çiftler, DE-Bayan Tekler, DD-Bayan Çiftler, DY-EKS(Eşini Kurayla Seç), PY-Pro.EKS, MI-Bayan-Erkek karışık çiftler
Detaylı bilgi için