Pro Turnuvalar

Yıl içinde 4 defa (3 ayda bir) yapılır. Pro Turnuvalar hafta sonu Cumartesi ve Pazar olmak üzere iki gün, hatta geç saatlere kadar devam edebilir. Oynanacak turnuva disiplinleri, önceden yapılan etkinlik tanıtımlarında üyeler/sporculara duyurulur. Pro Turnuvalara ait sıralama "Klasman Pro da tutulur. Organizasyon otel, spor salonu veya antrenman merkezinde gerçekleştirilir. Ayrıntılı bilgilere site üzerinden "Turnuvalar Hakkında Bilgiler" bölümünden ulaşabilirsiniz.

Pro Turnuvalarda uygulanan disiplinlere buradan ulaşabilirsiniz.

Pro Turnuvalara katılmak için P4P Türkiye üyesi olmanız gerekir.

PLAYERS’LA REKABET BİR BAŞKA GÜZEL!

Players Türkiye Uluslararası Masa Futbolu Kulübü olarak langırtı ayağınıza getirdik! 2017 senesi boyunca 2’si İstanbul, 1’i İzmir ve 1’i de Bursa veya Ankara’da olmak üzere toplam 4 tane yapılacak olan PRO kategorisi turnuvalarımızda, organizasyon ekibimizle beraber şehrinize gelip langırtı sizle buluşturuyoruz. Önümüzdeki senelerde ziyaret ettiğimiz şehir sayısını artırmak ise bu kategoride öncelikli hedefimiz. Organizasyon ekibinin profesyonelliğinin ön planda olduğu ve rekabeti yüksek bir atmosferde gerçekleşen bu turnuvalarda, profesyonel ve amatör tüm masa futbolu oyuncularının katılımına eşit derecede önem veriyoruz. Oyuncu gelişimine önemli ölçüde katkı sağlayan PRO kategorimizde rekabet bir başka güzel. Rekabeti keyifli hale getirmeye hazır olun!

Hobi Turnuvalar

"Hobi" turnuvalarımız yıl içinde 8 ay (Şubat-Mart-Nisan-Mayıs-Ağustos-Eylül-Ekim-Kasım) düzenlenir. Hobi turnuvalarımıza Amatör-Master-Elit tüm oyuncular katılabilse de bu turnuvalarda klasman sistemi uygulanmamaktadır.

P4P Türkiye Hobi turnuvalara katılmak için üyelik şartı aranmaz.

HOBİNİZİ PAYLAŞMAYA DAVET EDİYORUZ!

Langırtı profesyonel olarak yapın ya da yapmayın; sizi her ay hobinizi paylaşmaya davet ediyoruz! Players Türkiye Uluslararası Masa Futbolu Kulübü olarak, Türkiye’de ilk kez “Hobi” kategorisinde turnuvalar yapmanın gururunu yaşıyoruz. Özellikle yeni ve genç oyuncuların katılımının bizim için çok değerli olduğu ve Türkiye’de masa futbolunun gelişiminde büyük önem kazandığı “Hobi” kategorimizde, oyuncuları Players Türkiye’yle tanıştırmak öncelikli hedefimiz. PRO turnuvalardan farklı olarak eğlencenin rekabetten bir adım önde olduğu “Hobi” turnuvalarda, 2017 senesi boyunca organizasyon ekibimizin de tam desteğiyle Kadıköy DOROCK XL’da eğlenceye ve bolca langırta hazır olun!