Özellikle yeni üyelerimiz için faydalı olacak turnuva bilgilerini burada bulabilirsiniz.

Players Türkiye, yıllık turnuva planını her yıl yayımlamaktadır. Bu turnuvalara tüm oyuncular katılabilir.
Yıllık turnuva planı P4P Türkiye web ve sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanmaktadır. Bu siteler yardımı bu turnuva bilgilerine ulaşabilir ve oyun disiplinleri ile birlikte bu disiplinlere ait katılım ve ödül bilgilerine de ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz bu bilgileri bilgisayarınıza da indirebilirsiniz. Bu turnuvalara sadece P4P Türkiye üyeleri(oyuncuları) katılabilmektedir. Bir yıl için gerekli olan üyelik ücretini ödeyerek sizlerde turnuvalarımıza katılabilirsiniz. Turnuva sırasında kayıt olurken de bu ücret ödenebilmektedir.

P4PTR_Tur_Bilgi_1
Bir turnuvaya katılmaya karar verdikten sonra bu turnuvanın planını iyi yapmalısınız. Turnuvanın yeri ve zamanını iyi anlamanız ve zamanında turnuvaya katılmanız önemlidir. Turnuvalar başladıktan sonra katılım ve kayıt yapılamamaktadır. Ayrıca katılacağınız her bir disiplin için ücret ödenmektedir. Birden fazla disipline katılımlarda bazı paket fiyatlar uygulanmaktadır. Turnuva bilgilendirme formlarında bu bilgiler yer almaktadır.

P4PTR_Tur_Bilgi_2

Turnuvalar sırasında, turnuva yetkilileri hoparlörlerden sürekli bilgilendirmeler yapmaktadır.  Kulak vermenizi veya periyodik olarak kendiniz ve maçlarınız hakkında bilgi almanızı öneririz.

P4PTR_Tur_Bilgi_3

Maçlara çağrılma sorasında maçın oynanacağı masa numarası bilgisi de verilir. Turnuva mekanında tüm masalar numaralandırılmıştır. Maçınızın oynanacağı masa numarasını ve zamanını mutlaka öğrenin.

P4PTR_Tur_Bilgi_4

Oynayacağınız oyunun kurallarını iyi bilmeniz gerekir. Bu kurallara sitemizden ulaşabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Oyun sırasında bazı kural anlaşmazlıkları yaşanabilir. Aranızda anlaşamadığınız durumda hakem çağarma hakkınız vardır. Hakemlik ücreti ödemeniz gerekir.

P4PTR_Tur_Bilgi_5

Maçınız tamamlandıktan sonra maç sonuçları turnuva masasına rapor edilmelidir. Maç sonucununun rapor edilmesi maçı kazanan oyuncu veya takımın sorumluluğudur. Maç sonucunuzu en kısa sürede yetkililere bildirmeniz turnuvanın düzenli ve hızlı ilerlemesi için çok önemlidir. Yapılan gecikme ile diğer turnuva katılımcılarını da beklettiğinizi unutmayın.

P4PTR_Tur_Bilgi_6

Turnuva yetkililerinin ve idarecilerinin olduğu bölümde size ve turnuvaya ait bir çok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bazı bilgisayarlar sizlerin bilgilenmesi için ayrılmıştır.

P4PTR_Tur_Bilgi_7
Oyun tiplerine göre tamamlanan turnuva sonrasında ödül törenleri yapılmaktadır. Kazanılan para ödülleri de turnuvada tahsil edilmektedir.

P4PTR_Tur_Bilgi_8

Turnuvalar sırasında yorgunluk, açlık, susuzluk veya sigara gibi bazı ihtiyaçları olan oyuncularım için gerekli olan alanlar yer almaktadır. Turnuva mekanlarımızda her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

P4PTR_Tur_Bilgi_11
İhtiyacınız olması halinde Masa Futbolu ile ilgili tüm malzemelere turnuva sırasında sahip olabilirsiniz. P4P Türkiye dükkanı sizin için turnuva süresi boyunca açık olacaktır.

P4PTR_Tur_Bilgi_9

Bir sonraki maçlarınızı beklerken bazı masaların boş olduğu ve bekleme sürelerinin tahminden daha uzun olduğu zamanlar olabilir. Bunun sebebi farklı disiplinler ve her disiplin için katılım sayılarının farklı olmasıdır. Bu durum çok normal ve önlenemezdir. Turnuva sonrasında zaman ev gitme zamanıdır. İyi yolculuklar...